Úžasná hra, kterou znám od své maminky, která ji hraje s dětmi na základní škole. Principem je psát pohledy na náhodně vylosovanou adresu, nějakému cizímu člověku. Když ty odešleš pohled někomu a ten ho najde ve své schránce, běží domů si ho přečíst a zapsat registrační číslo na internet. Když adresát zapíše číslo, tak je řada na mě. Já mám dostat od někoho ze světa pohlednici.

Je to paráda, zatím mám pěkné pohledy od velice zajímavých lidí!

Třeba včera se mi ve schránce objevilo hned pět pohledů, z toho 1 ze hry (od paní z Litvy) a 4 od jednoho milého kluka z Ruska, od kterého mi přišlo dnes i překvapení. Myslela jsem si totiž, že si ze mě někdo vystřelil, když jsem si ráno vybírala e-mailovou schránku a tam bylo upozornění, že si v kolejním trezoru mám vyzvednout balíček a přitom jsem nic nečekala. No, překvapení! Adresováno mě s úmyslem dárku ke Dni osvobození. A copak to bylo? Polystyrenová krabička, ve které byly naskládané ruské čolády (belgická-ruská a pak čokolády Alenka v pěkně malovaném obalu).

A na závěr, ještě jedna celkem úsměvná příhoda: Když jsem se vrátila z velikonočních prázdnin, na stole na mě čekal pohled od jedné slečny z Postcrossingu. Moc pěkný s krásným textem. Dole bylo jméno adresátky, ale já a čeština? Já a čtený text? Zaměňuji významy slov… Místo Kate jsem k registraci pohledu psala poděkování Kafi!

 

Your Message...Your name *...Your email *...Your website...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *