Poslouchám písničky. Vážně? Ano, poslouchám, když potřebuji zvednout náladu a mám malinký prostor mezi učením. Tuhle jsem narazila na nějaké relaxační a hrály tam píšťalky. Píšťalky, tak říkám indiánské národní flétně Solyanka. Též jsem našla a toužebně jsem poslouchala pikové flétny, ale když jsem se tak ze srandy koukala na Google, tak cenově a také rozměrově to vyhrávala Solyanka.

Na stránce s hudebními nástroji, jsem měla asi tři typy různých fléten: dvojačku, koncovku, indiánskou flétnu, ač každá měla své plusy vybrala jsem si hádejte co! Ale nastal problém, jaké lazení? A, B, C, D, G? Nakonec to bylo C nebo G? A pak po dlouhé době váhání a rozmýšlení, jsem šáhla myslím po Gčku? To je jedno, prostě jsem si nástroj objednala a čekala a čekala.

Už by to tady mohlo být, už mám i po poslední budějovické zkoušce. Čekám. Druhý den mi přijde e-mail, že už je flétna hotová a že mi jí výrobce pošle do konce týdne. Přišla příští týden a je naprosto parádní. S nadšením jsem si pro ní šla do Tabáku (pobočky Zásilkovny) a nesu si kupu bublinkaté folie. Volám mamce, že večer přijedu domu, že mi přišel nástroj a tak můžu jet domu.

Doma ze mě babička asi teče, to nevím, ale jedno odpoledne fučím do flétny a snažím se vyloudit pěkné melodie. Na internetu jedna paní tvrdila, že důležité je se uvolnit a hrát, že píšťalka mi povede sama a naučí mě to. Tak jí budu věřit, jelikož další videa mi ukazují snad jen jednu melodii.

Opomněla jsem říct, jak vypadá ten můj poklad. Je to dřevěná rourka s pěti dírkami. Nahoře má kolíček připevněný kůží a celková délka, je dlouhá. Pěkný nástroj. Tak schválně budu chodit do Stromovky pokud možno každý den hrát?

Hraji, pískám, fučím a sním o cestě za indiány. Naleznu je? Naučí mě poslouchat přírodu a uzdravovat lidi?

Your Message...Your name *...Your email *...Your website...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *