Nabídka nových kurzů v létě i od září

 

netradiční jazyková škola v Přešticích, která využívá metody zážitkové výuky, zajímavé materiály podporující skutečné používání jazyka.

Co nabízíme?

Skupinové i individuální kurzy, které tě zbaví ostychu z komunikace, zažiješ mnoho zábavy při aktivitách, ve kterých využiješ získané znalosti. Budeš se učit bez stresu, se vstřícným lektorem v malé skupince nebo individuálně, kde nebudeš mít zábrany z mluvení. Výuka probíhá pomocí speciální metodiky, která promyšleně vede k tomu, že se jazyk skutečně naučíš používat.

První hodiny každého kurzu můžeš vyzkoušet, jestli ti to takto vyhovuje a až poté zaplatit. UČÍME ANGLIČTINU, NĚMČINU, ŠPANĚLŠTINU, FRANCOUZŠTINU A ČEŠTINU PRO CIZINCE. Doučujeme jazyky do školy a připravujeme na maturitu z angličtiny i češtiny. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat (skola@ajina.eu či telefonicky 774 556 116)

Chceš se dobře dorozumět v létě na dovolené? Nově nabízíme pro dospělé rychlokurzy angličtiny, němčiny, ruštiny a francouzštiny! Velký pokrok v jazyce během jednoho týdně – od 17 hodin! LETNÍ  VEČERNÍ INTENZIVNÍ KURZY – DOSPĚLÍ A STUDENTI .

Jak dětem zpestřit léto? Přihlaste je na LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI . Máme připravený ranec zábavných aktivit s angličtinou, protože učit se u nás není nuda! Hry jsou vevnitř i venku, prostě celý týden plný legrace.

 

Vyberte si kurz

Co učíme

Vyberte si kurz.