Nabídka nových kurzů v létě i od září

 

Jsme netradiční jazyková škola v Přešticích. Čím je naše škole netradiční? Osobním přístupem ke každému, přizpůsobujeme se potřebám našich studentů v kurzu, učíme skutečné používání jazyka, využíváme metody zážitkové výuky a zajímavé materiály, se kterými jde učení samo. Učíme děti od čtyř let, studenty i dospělé.

Co nabízíme?

Skupinové,  individuální i intenzivní kurzy, které tě zbaví ostychu z komunikace, zažiješ mnoho zábavy při aktivitách, ve kterých využiješ získané znalosti. Budeš se učit bez stresu, se vstřícným lektorem v malé skupince nebo individuálně, kde nebudeš mít zábrany z mluvení. Výuka probíhá pomocí speciální metodiky, která promyšleně vede k tomu, že se jazyk skutečně naučíš používat.

Jak učíme děti? Mluvíme na ně co nejvíce cizím jazykem, hrajeme s nimi hry, které je baví, přistupujeme ke každému dítěti individuálně, motivujeme jej a dodáváme jim sebedůvěru. U nás se nikdo nebojí ani nenudí!

Jak učíme studenty a dospělé? Hodně komunikujeme, využíváme zajímavé internetové zdroje, hrajeme komunikační hry, přizpůsobujeme se požadavkům našich studentů a snažíme se o maximální osobní přístup. Naši studenti získají přístup k poslechovým aktivitám, aby se mohli učit i doma a nová slovíčka si zapamatovali v souvislostech a se správnou výslovností. Dále nabízíme (za malý poplatek 200Kč na kurz) procvičování slovíček aplikací “vocabee” na procvičování nových slov.

První hodiny každého kurzu můžeš vyzkoušet, jestli ti to takto vyhovuje a až poté zaplatit. UČÍME ANGLIČTINU, NĚMČINU, ŠPANĚLŠTINU, FRANCOUZŠTINU A ČEŠTINU PRO CIZINCE. Doučujeme jazyky do školy a připravujeme na maturitu z angličtiny i češtiny. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat (skola@ajina.eu či telefonicky 774 556 116)

AKČNÍ NABÍDKA: Chceš se dobře dorozumět v létě na dovolené? Nově nabízíme pro dospělé rychlokurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a francouzštiny! Velký pokrok v jazyce během jednoho týdně – od 17 hodin! LETNÍ  VEČERNÍ INTENZIVNÍ KURZY – DOSPĚLÍ A STUDENTI .

Jak dětem zpestřit léto? Přihlaste je na LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI . Máme připravený ranec zábavných aktivit s angličtinou, protože učit se u nás není nuda! Hry jsou vevnitř i venku, prostě celý týden plný legrace.

 

Hodnocení naší výuky:

Pro výkon své pracovní pozice se potřebuji zdokonalit v němčině. Vybrala jsem si Jazykovou školu Ájina a jsem nadšená. Upřímně přiznávám, že se mi do výuky příliš nechtělo, člověk toho má dost… práce, děti, domácnost, stále je co dělat. Po první hodině jsem ale svůj přístup zcela přehodnotila a výuka němčiny se pro mě stala díky skvělému přístupu jazykové školy a lektorky samotné úžasně stráveným časem. Těším se na každou lekci a výuku si moc užívám. Díky mému časovému vytížení máme většinu hodin on-line a zcela mi to tak vyhovuje, jedná se o plnohodnotnou výuku, při které nechybí ani zábava. Jazykovou školu Ájina mohu všem vřele doporučit.
Hodnocení individuálního kurzu němčiny od paní Jitky L., srpen 2020

Vybírala jsem pro své dítě tábor na léto a zaujala mne nabídka Jazykové školy Ájina. Slyšela jsem od kamarádky, že její dítě chodilo do kurzu do této školy a byli spokojeni. Přihlásila jsem tedy dceru na příměstský tábor se Simpsnovými. Od prvního dne do posledního dcera nadšeně vyprávěla, co tam všechno dělali a stále si broukala anglické písničky. Když jsem si ji chodila vyzvedávat, pozorovala jsem děti, jak reagují na lektorku, která na ně mluvila pouze anglicky a byla jsem velmi překvapená. Děti jí rozuměly!
Hodnocení maminky dítěte Laury L., účastnice příměstského táboru The Simpsons 27.7.-31.7.2020

,Jazykovou školu Ájina jsem si vybrala, protože jsem si chtěla zopakovat základy angličtiny. S výukou jsem byla spokojená, líbil se mi přístup lektorky, procvičila jsem si poslech, konverzaci i gramatiku.”
Veronika V., účastníce kurzu anglického jazyka pro věčné začátečníky. 

Vyberte si kurz

Co učíme

Vyberte si kurz.