Překlady a tlumočení

Nový člen naší jazykové rodiny!

Chystáte se pracovat v zahraničí? Plánujete svatbu v cizině? Vracíte se z ciziny, kde Vaše děti chodily do školy? Pravděpodobně budete potřebovat překlad se SOUDNÍM ověřením pro jednání s úřady, školou nebo firmami. Zprostředkujeme Vám překlad do/z většiny světových jazyků. Bez problémů zajistíme i překlad různých jazykových kombinacích, např. z němčiny do angličtiny.
Spolupracujeme s řadou překladatelů, kteří překládají VŠEOBECNÁ TÉMATA, ale i s odborníky, pro které není problém technické zadání či lékařská zpráva. Běžný překlad Vám obvykle zašleme během několika pracovních dní. Záležet bude na počtu slov a jazykové kombinaci.
U TLUMOČENÍ nejde jen o perfektní znalost jazyka v daném oboru, ale také o profesionální vystupování a příjemný vzhled tlumočníka. To vše je pro nás samozřejmostí. Tlumočení můžete potřebovat na konferencích, jednáních a jiných akcích jako je například návštěva obchodního partnera ve firmě nebo otevření nové pobočky obchodu. K soudu, na svatbu či na matriku budete potřebovat TLUMOČNÍKA SE SOUDNÍM OVĚŘENÍM.