Angličtina pro děti 10-12let

Chcete, abyste Vašemu dítěti dali dobrý vklad do budoucna v podobě znalosti jazyků? Přejete si, aby se dokázalo domluvit a angličtina pro něj nebyla problém? Jste tu správně. Dokážeme Vaše dítě anglicky naučit a ještě ho to bude bavit!

Jak probíhá výuka?

Výuka angličtiny v malých skupinkách je velmi efektivní. Učíme speciální metodikou, děti motivujeme k výuce angličtiny a tak dělají velké pokroky v jazyce. Po celou dobu lekce na ně mluvíme anglicky. Děti se tomu velmi rychle přizpůsobí a také začnou angličtinu přirozeně používat ke komunikaci. Rodiče mohou kdykoliv během roku se přijít podívat, jak jejich dítě v kurzu pracuje.

Proč se učit angličtinu, když už ji mají ve škole?

V malých skupinách se děti lépe naučí mluvit anglicky a prohlubují si svoje znalosti tak, aby jim učení bylo radostí. Dáváme dětem vklad do budoucnosti v podobě opravdové znalosti cizího jazyka, kterým se budou schopny dorozumět.

Co na konci kurzu děti budou umět?

Děti budou rozumět mluvené angličtině, budou umět odpovídat na otázky a samy otázky klást, vyjadřovat svoje myšlenky. Budou se podílet na aktivní komunikaci na různá témata.

Kurz
probíhá celý školní rok

pondělí 14.15 – 15.00
lekce 7.9.2020 – prosinec 2020
14 x 45 minut
pondělí 14.05-14.50
cena při min. 4 dětech 1550,-Kč
cena při 3 dětech 2000,-Kč