Angličtina pro nejmenší

Chcete, aby Vaše dítě mělo dobrý vklad do života a umělo dobře anglicky? Pak jste tu správně. Máme speciálně vyvinutou metodiku, pomocí které naučíme Vaše dítě základům jazyka. Na dítě mluvíme po celou dobu kurzu anglicky, dítě se velmi rychle přizpůsobí a začne také komunikovat v angličtině.

Jak probíhá výuka?

Výuka probíhá formou her, písniček a příběhů. Maximálně využíváme zrakovou, sluchovou a pohybovou paměť a používáme speciální metodiku určenou pro děti tohoto věku. Děti se neučí číst ani psát. Výuce může být přítomen rodič nebo prarodič.

Co budou děti umět na konci tohoto kurzu?

Děti budou umět odpovídat na otázky v angličtině, budou rozumět pokynům lektora a  naučí se kolem 300 slovíček a frází, budou umět mluvit jednoduše o sobě a své rodině a věcech kolem sebe. Kurz probíhá ve velmi malé skupině dětí tak, aby se každému z nich dostalo maximální pozornosti.

Proč začít s angličtinou takhle brzy?

Děti v tomto věku jsou velice vnímavé k učení. Pokud slyší cizí jazyk od malička, snadno chápou a učí se nenásilně, s radostí a chutí. V tomto kurzu používáme speciální metodiku pro osvojování cizího jazyka hravou formou. Maximálně zapojujeme zrakovou, sluchovou a pohybovou paměť a tak dítě dělá velké pokroky.

 

pondělí
úterý
středa
16.00-16.45
16.00-16.45
15.00-15.45
začínáme 7.9.2020
lekce 14×45 minut
cena při min. 4 dětech 1550,-Kč
cena při 3 dětech 2000,-Kč
cena při 2 dětech  3000,-Kč
individuální lekce  4000,-Kč