Angličtina pro školáky 8-10let

Chcete, aby Vaše dítě opravdu umělo anglicky? Pak jste tu správně. Dokážeme Vaše dítě jazyk naučit a nadchnout ho pro angličtinu.

Jak probíhá výuka?

Přirozené a efektivní učení se speciální metodikou výuky je koncipované tak, aby děti byly z hodin nadšené.  Mluvíme na ně po celou dobu kurzu anglicky, děti se velmi rychle přizpůsobí a začnou reagovat. V tomto věku již děti začínají s angličtinou ve škole a my jim ukážeme, že i když teprve s jazykem začínají, přesto se budou umět dorozumět. Používáme speciální metodiku, kde děti provází postavičky z Disney pohádek a spolu s nimi se učí anglicky. Rodiče mohou kdykoliv během roku se přijít podívat, jak jejich dítě v kurzu pracuje.

Proč angličtinu v tomhle věku?

Čím dříve dítě s cizím jazykem začne, tím lépe a rychleji se jej učí. Děti v tomto věku jsou stále schopné se přirozeně učit cizí jazyk, snadno jej chápou a učí se nenásilně, s radostí a chutí. Děti jsou rády, když se jim daří a s naší výukou se jim dařit bude. Učíme v malé skupince, kde budou mít dostatek prostoru k mluvení a rozvoji.

Co budou děti na konci kurzu umět?

Děti zvládnou jednoduchou konverzaci s anglicky mluvícím protějškem, naučí se rozumět mluvenému projevu a jednoduše odpovídat, zvládnou asi 500 slovíček a frází.

Kurz
probíhá celý školní rok

pondělí
středa
15.00-15.45
15.45-16.30
kurz 7. září – prosinec 2020
14 x 45 min
skupina min.4 dětí 1550,-Kč
skupina 3 dětí 2000,-Kč
dvě děti v kurzu 3000,-Kč

V ceně není učebnice (cena 270Kč).