Letní příměstské tábory pro děti

Pojďte se něco naučit a zároveň se pobavit! Máme připraveny aktivity pro děti  vevnitř i venku, při kterých se budete náramně bavit. Budeme komunikovat anglicky (i s rodilým mluvčím), ale nebojte se, to zvládnete! Ráno můžete přijít od 7:30 a výuka začíná od 9:00 hodin. Končíme v 15:00 hodin, ale odcházet můžete až do 16:30 – mezičas vyplníme zábavou. Pro účastníky zajišťujeme oběd a pitný režim. Cena 2490Kč, sourozenecká sleva, sleva pro pokračující studenty

THE SIMPSONS – 27.7.-31.7.2020

Příměstský tábor pro děti od 5ti let, kde se děti přirozenou cestou učí angličtinu (mluvíme na ně anglicky po celou dobu), vyplněný spoustou bláznivých her, které budou Vaše děti bavit. Budeme zpívat, tancovat, plnit zábavné úkoly a soutěžit a zároveň se naučíme spousty slovíček.  Při příznivém počasí budeme převážně venku.

THE SIMPSONS – 24.8.-28.8.2020

Příměstský tábor pro děti z 1. stupně je zaměřený na zdokonalení se v angličtině. Budeme si hrát zábavné hry, zavtipkujeme si s Bartem a Homerem a díky Líze budeme o něco chytřejší. Komunikačním jazykem bude angličtina, ale nebojte, když někdo nebude rozumět, tak si pomůžeme! Při příznivém počasí budeme převážně venku.

TÝDEN S KRÁLOVNOU ALŽBĚTOU – 3.8.-7.8.2020

Intenzivní kurz angličtiny, příměstský tábor pro dospívající od 12 let. Naučíš se komunikovat v angličtině a dozvíš se, jak žijí panovníci Británie. Připravena je hromada aktivit, při kterých se budeš bavit! A neboj, v angličtině to dokážeš, protože ENGLISH IS EASY! Při příznivém počasí budeme převážně venku.

HOW TO BECOME A YOUTUBER – 10.8.-14.8.2020

Staň se na týden youtuberem a ještě se nauč komunikovat v angličtině! Týdenní intenzivní kurz angličtiny pro děti od 10 let. Budeš tvořit bláznivé příběhy a dabovat je v angličtině. Bude to zábava, tak se přihlaš!

KOUZLENÍ S HARRY POTTEREM 17.8.-21.8.2020

Jedeme do Bradavic! A jako mávnutím čarodějné hůlky se naučíme mluvit anglicky. Pojď se proletět na koštěti, naučit se zaklínadla, uvařit si čarodějný lektvar a zahrát si famfrpál. Přeštice budou koukat! Děti budou rozděleny do dvou kolejí – Zmijozel (pro děti do 10 let) a  Nebelvír (pro děti 10-13let). Při příznivém počasí budeme převážně venku.